Susisiekite su mumis

Pavadinimas: UAB "Mantmeda"
Direktorius: Mantas Sodys
Tel.: + 370 601 00160 / + 370 675 00530
El. p.: uab.mantmeda@gmail.com
Adresas: Birutės g. 53b, LT-90112 Plungė, Lietuva
 
Parduodame džiovintą spygliuočių ir lapuočių medieną. EGLĖ / PUŠIS / MAUMEDIS / ĄŽUOLAS / UOSIS / KLEVAS / JUODALKSNIS / LIEPA

Apie įmonę

Nors UAB „Mantmeda“ ir yra jauna įmonė, veiklą medienos apdirbimo versle pradėjusi tik 2008 metų pabaigoje, bet turėdama pakankamai pajėgumų – vietos, įrengimų, technikos ir patyrusių savo srities specialistų – savo klientams ir pirkėjams gali pasiūlyti platų produkcijos bei paslaugų asortimentą.

Esame pajėgūs vykdyti kelias veiklas vienu metu, pagrindinės jų yra:

  • medinių statinių, tai yra, individualių skydinių-karkasinių namų bei pavėsinių ir jų konstrukcinių dalių gamyba ir montavimas. Viskas nuo projekto parengimo iki pilno sukomplektavimo. Savo klientams galime pasiūlyti įvairių, įmonėje sukurtų, individualių gyvenamųjų namų projektų, arba sukurti naujus, atsižvelgiant į klientų pageidavimus. Visi projektai gali būti laisvai koreguojami. Mūsų įmonė iš užsakovo statybos projektų taip pat gali paruošti individualius darbo brėžinius namo konstrukcijoms ir sukomplektuoti statinį;

  • medienos apdirbimo paslaugos: medienos džiovinimas, medienos obliavimas, skersavimas, tekinimas, lauko dailylenčių gamyba ir t.t.

  • stalių darbai (durų, laiptų bei jų dalių, lauko baldų gamyba);

  • žaliavinės medienos pardavimas ( spygluočių ir lapuočių).

Pagamintą produkciją ir paslaugas teikiame ne tik vietinei, bet ir užsienio rinkai: daugiausia – Norvegijai, Anglijai, Prancūzijai. Produkcijos eksportavimą į užsienio šalis palengvina ir faktas, kad įmonė yra įsikūrusi strategiškai bei ekonomiškai patogioje vietoje: atstumas nuo Plungės iki Klaipėdos uosto – 60 kilometrų, o iki Rygos uosto – 200 kilometrų.

Gamyba vykdoma ir paslaugos teikiamos daugiausia pagal individualius užsakymus, atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius.

Jeigu Jus sudominome ir norėtumėte gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis.

 


Jūsų vardas:

El. paštas:

Telefonas:

Pastabos:

Žinutė:


Įveskite tekstą iš paveikslėlio